LETNIE PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ FiN

Coroczna Impreza Piłkarska "Pokonaj Mistrza"

 

Organizacja Imprezy "Pokonaj Mistrza" jest to największy event sportowy w regionie. Założeniem imprezy jest popularyzacja Piłki Nożnej wśród społeczeństwa i możliwość spotkania się z Gwiazdami Piłki Nożnej. W trakcie ostatniej edycji na wydarzeniu pojawił się m.in. Reprezentant Polski Tomasz Kłos, YouTuber Krzysztof Golonka i Prowadzący Program Sportowy na antenie Canal + "TurboKozak" Grzegorz GABOR Jędrzejewski. Na wydarzeniu corocznie gościmy tysiące uczestników z całej Polski - tym momencie impreza znajduje się w ścisłej czołówce najatrakcyjniejszych wydarzeń piłkarskich w Polsce.

 

Ideą Imprezy jest popularyzowanie piłki nożnej wśród społeczeństwa. Na uczestników w dzień wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji sportowych, rekreacyjnych, gastronomicznych oraz kulturalnych.  

Wysoka Pula 
Nagród
Ogólnopolska
Obsada
Gwiazdy
Piłkarskie
Kultywowanie
Lokalnych
Tradycji
Sportowy Eventy Wielopokoleniowy
Obecność
Mediów
Profesjonalna
Organizacja

Turniej Piłkarski "Kurpie Summer Cup"

 

Jedną z najlepszych metod rozwoju młodych charakterów są turnieje piłkarskie i rywalizacja na najwyższym poziomie, dlatego od kilku lat stawiamy na rozwój naszego ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego KURPIE Summer Cup. Jest to wydarzenie towarzyszące do "Pokonaj Mistrza" i odbywa się w tym samym terminie oraz lokalizacji. Z roku na rok na turnieju pojawia się coraz więcej renomowanych drużyn co przekłada się bezpośrednio na rangę wydarzenia. 

 

Naszym celem jest stworzenie największego młodzieżowego turnieju piłki nożnej w Polsce oraz wypromowanie go również za granicą kraju. 

Rozwój
Sportowy

Mikołajkowy Turniej Siatkonogi

 

Najstarszym naszym przedsięwzięciem, które jest z nami od początku istnienia to Mikołajkowy Turniej Siatkonogi. Jest to wydarzenie w którym zawodnicy muszą wykazać się nienaganną techniką i precyzją.  Tak jak wszystkie nasze inicjatywy również ta ma na celu rozwój umiejętności technicznych oraz popularyzację piłki nożnej .

 

Jesteśmy zdania, że ilość dobrej jakości wydarzeń oferowanych w różnych formach, atrakcyjny przekaz i pozytywna atmosfera w trakcie eventów ma bezpośredni wpływ na rozwój zawodników i postrzeganie dyscypliny wśród społeczeństwa.

Turniej TEQBALL

 

Za sprawą naszego eksperta Adriana Duszaka - Wicemistrza Świata i Mistrza Polski w TEQBALL zorganizowaliśmy w Ostrołęce turniej  dla zawodników grających amatorsko i chcących poznać tajniki tego "młodego" sportu powiązanego bardzo mocno z piłką nożną. Jest to ponad to kolejna już dyscyplina okołopiłkarska, którą wprowadziliśmy do naszego rocznego kalendarza imprez sportowych

 

Należy dodać, że dyscyplina bardzo szybko zyskuje fanów na całym świecie - ambasadorami TEQBALL są m.in. najlepszy piłkarz w historii futbolu Ronaldinho, Carles Puyol, Luis Figo czy William Gallas.

Ponadto udzielamy się na różnego rodzaju wydarzeniach charytatywnych oraz akcjach, które na celu mają wsparcie dla osób ciężko chorych lub poszkodowanych w wypadkach. Naszym oczkiem w głowie i osobą, która ma szczególne miejsce w naszych sercach jest Szymek Wołynek, dla którego prowadziliśmy już niejedną zbiórkę i aukcję charytatywną związaną z licytacją kolekcjonerskich fantów piłkarskich. Ponadto współpracujemy z organizacją Keepers Fundation, która wspiera dzieci z kontynentu afrykańskiego. Zbiórkę dla naszych Gwiazd prowadzić będziemy również przy okazji naszej największej imprezy.

ZIMOWE PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ FiN

AKCJE CHARYTATYWNE FiN

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Informacje:

Rafał Załęski 

 Prowadzący Projekt FiN

Adres siedziby:

kontakt@futureisnow.pl
535 315 715

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

UKS Future is Now

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Numer Konta w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

facebook.com/projektfin

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ Ostrołęki)