Zawodnik OTS Korona Ostrołęka dodatkowo szlifujący swoje umiejętności w Future is Now ustrzelił klasycznego HATTRICKA w zdobytych tytułach MVP na trzech kolejnych turniejach :-)

 

Po indywidualnym wyróżnieniu na Turnieju Respect Cup w Bieżuniu Xavier nie osiadł na laurach i taką samą nagrodę indywidualną zdobył również 2 grudnia na Mazovia Cup oraz na APN Winter Cup organizowanym w ostatnią sobotę w Ostrołęce. Na uwagę zasługuje również fakt iż nagrodę indywidualną w ostatnim turnieju zdobył grając z chłopcami o rok starszymi strzelając dla swojej drużyny 9 bramek co było ex aequo najlepszym wynikiem turnieju. Tytuł najlepszego strzelca trafił do zawodnika Talentu Białystok natomiast MVP turnieju trafił do młodego piłkarza OTS Korona Ostrołęka.

 

Xavier Dąbkowski to podopieczny Piotra Karczewskiego i Mariusza Szymczyka, który jest z naszą ekipą już od ponad dwóch lat. Jest to zawodnik niezwykle dynamiczny, dysponujący pokaźnym repertuarem zwodów, który sieje postrach w szeregach przeciwników. Jesteśmy

przekonani, że to właśnie umiejętności techniczne, których nie boi się wykorzystywać na boisku pozwalają mu wyróżnić się z tłumu zawodników występujących na boisku.

 

Xavierowi i wszystkim zawodnikom marzącym o wielkich karierach przypominamy...

 

Wasza Przyszłość zaczyna się właśnie TERAZ !!! Jeżeli chcecie za kilka lat zasmakować wielkiego futbolu to wasza praca nad umiejętnościami musi zacząć się już DZIŚ.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami ekipa Future is Now :-)

Niespotykany wyczyn Xaviera Dąbkowskiego!
09 grudnia 2018

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Informacje:

Rafał Załęski 

 Prowadzący Projekt FiN

Adres siedziby:

kontakt@futureisnow.pl
535 315 715

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

UKS Future is Now

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Numer Konta w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

facebook.com/projektfin

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ Ostrołęki)