ANALIZA GRY ZAWODNIKA

Statystyka czy analiza to pojęcia, które coraz częściej pojawiają się we współczesnym świecie. Dotyczą one wielu dziedzin, również coraz mocniej zakorzeniają się w tematyce piłki nożnej. W profesjonalnym futbolu jest to już nieodłączna cześć pracy nad zespołem czy zawodnikiem co więcej są trenerzy, którzy tylko tym zajmują się w swoich Klubach.

 

Jako, że nasz projekt stara się zapewnić zawodnikowi harmonijny i kompleksowy rozwój nasza oferta nie mogłaby być  w pełni kompletna bez indywidualnej analizy gry zawodnika prowadzonej w trakcie meczu. Aby dokonać rzetelnej analizy, trzeba zweryfikować aktywność i model zachować zawodnika w poszczególnych fazach gry. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie pokazać zawodnikowi w jakich momentach zachował się poprawnie, a gdzie jego decyzje mogły być lepsze. Otrzymując szczegółowe informacje na temat swojej gry i sposobów rozwiązania poszczególnych akcji zawodnik staję się coraz bardziej świadomy działań indywidualnych jakimi powinien kierować się na boisku.

Zawodnicy tak jak większość ludzi to wzrokowcy. Znacznie łatwiej przyswoją oni przekazywaną przez nas wiedzę, kiedy jest przedstawiana w sposób wizualny. Dlatego analizując grę danego zawodnika, prezentujemy ją w postaci analizy wideo. Wtedy jesteśmy pewni, że zostanie ona przyswojona szybciej i pozostanie w głowie na dłużej!

Co otrzymasz w ramach analizy:

      czyste nagranie wideo z meczu

 

      analiza kluczowych sytuacji w formie wideo

 

      spotkanie i omówienie meczu wspólnie z trenerem FiN

 

DOŁĄCZ DO FUTURE IS NOW 

KOSZT PEŁNEJ ANALIZY 150ZŁ
Uwagi:

      podany koszt dotyczy analizy meczu odbywającego się do 30km. od siedziby FiN

 

      powyżej tej koszt analizy meczowej ustalany jest indywidualnie

 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Informacje:

Rafał Załęski 

 Prowadzący Projekt FiN

Adres siedziby:

kontakt@futureisnow.pl
535 315 715

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

UKS Future is Now

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Numer Konta w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

facebook.com/projektfin

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ Ostrołęki)